Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe nt. „Człowiek – Media – Edukacja”

W dniach 23-24.09. 2011 r. (piątek – sobota) na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbędzie się kolejne – 21. – Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe nt. „Człowiek – Media – Edukacja”. 

Pomysłodawcą corocznych spotkań autorytetów naukowych w dziedzinie zarówno mediów, jak  i edukacji jest  prof. Janusz Morbitzer z Katedry Technologii i Mediów Edukacyjnych Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Tradycyjnie sympozjum odbędzie się w budynku Wydziału Pedagogicznego, tj. przy ulicy Ingardena 4. Zapraszam serdecznie do wysłuchania autorytetów w dziedzinie pedagogiki, psychologii, edukacji, a także mediów i nowych technologii. Wszystkie referaty będą dostępne również na stronie internetowej. Program konferencji dostępny jest tutaj. Do zobaczenia w piątek!

PS Dla wszystkich zainteresowanych – na stronie internetowej będzie zamieszczony również mój referat pt. „Portale społecznościowe jako narzędzie edukacyjne”, gdzie przytoczyłam wyniki badań z mojej pracy magisterskiej nt. „Edukacyjne aspekty wybranych portali społecznościowych”. Serdecznie zapraszam do lektury.

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: